Wijkindeling en bezetting door ambtsdragers en wijkmedewerkers

Wijk 1                

ouderling:

diaken: br. G. Mulder, zr. B. Mulder van Beek en zr. E. Osnabrugge

wijkmedewerker:

Avebeweg                                      Marktkade

A-weg                                             Noorderdiep

Ter Apelkanaal Oost                    Kavelingen

Ter Apelkanaal West                   Zandberg

Havenkade                                    Kevelinglaan

 

Wijk 2  

ouderling:

diaken: zr. K. Botke

wijkmedewerkers: zr. T. Brinks – Nijhof

(Azaleastr., Fr. Nanningstr., Geraniumstr., H. Bruininghstr.)

                             zr. W. Brinks – Luikens

(Badstraat, Floraheem, Floralaan, Horsten, Telefoonweg)

Badstraat                                       Azeleastraat

Floraheem                                     Fr. Nanningstraat

Floralaan                                        Geraniumstraat

Horsten                                          Hanne Bruininghstraat

Telefoonweg

 

Wijk 3                

ouderling: zr. E.F.G. Strockmeijer – van der Laan

diaken: zr. A. Deiman

wijkmedewerker: br. H. van Willigen

A.H. van Swinderenstraat          Klimopstraat

Clematisstraat                               Lijsterbesstraat

Goudenregenstraat                     Magnoliastraat

Hazelaarstraat                              Seringenstraat

Hulststraat                                     Sneeuwbesstraat

Jasmijnstraat                                 Vlierstraat

Kamperfoeliestraat                      Weigeliastraat

 

Wijk 4                

ouderling: br. P.G. Brinks

diaken: br. B. de Vries

wijkmedewerker: zr. A. J. Ham – Bosma

Anjerstraat                                    Lavendelstraat

Begoniastraat                                Landbouwstraat

Gladioolstraat                               Leliestraat

Kerkstraat                                      Rozenstraat

Jan Kortstraat                                Technicumstraat

 

Wijk 5  

ouderling: zr. M.J. Koops – Oosterhuis

diaken: zr. A.B. Dol – Koops

wijkmedewerker: zr. T. Strockmeijer-Boels

Bosboomlaan                                Marislaan

Breitnerlaan                                  Mesdaglaan

Eerelmanlaan                                Mondriaanlaan

Frans Halslaan                              Peter Paul Rubenslaan

Jacob van Ruysdaellaan                            Van Dongenlaan

Jan Steenlaan                                Vincent van Goghlaan

Jan Wiegerslaan                           Werkmanlaan

Zuider Kanaalweg

 

Wijk 6                

ouderling: zr. F. Hoogendam-Zijlstra                  

diaken:

wijkmedewerkers: br. G.L. Bruggink

                               zr. J. Meter – Kooistra (A-Horst, Paulus Potterlaan)

 

Adriaan van Ostadelaan             Nijverheidslaan

A-kade                                            Parkhof

Jan Tooroplaan                                           Parklaan

Jipsingboermussel                       Paulus Potterlaan

Johannes Vermeerlaan               Rembrandtlaan

 

Wijk 7                

ouderling:

diaken: zr. G. Hospers-Wind

wijkmedewerkers:

 

Willem Diemerplein                     Kruisstraat

Willem Diemerstraat                   Dirk de Ruiterstraat

 

 

Wijk 8                

ouderling: Zr. L. Zondag-Langenhuijzen

diaken:

wijkmedewerkers: zr. A.E. Oosterveld – Sander (Marktstraat)

Havenplein  (even)                       Marktstraat

Havenplein (oneven)                   Beukenhof

 

Wijk 9  

ouderling: br. L. Middelkamp

diaken:

wijkmedewerker: zr. N.J. Benus – Vos

Sluiskade                                        Schoolstraat

Sluisstraat                                      Tweede Boerendiep

 

Wijk 10              

ouderling:

diaken: br. J. Wessels

wijkmedewerker: zr. A. Hulshof – Bakker

Schoolkade                      Verbindingsweg

1e Exloërmond               Zuiderdiep

Stadswijk

 

Wijk 11              

ouderling: zr. M.J. Koops – Oosterhuis (in noodgevallen)

diaken: zr. A.J. Vos-Pot

wijkmedewerker: zr. Marianne Brinks

Esweg                                             Kempenlaan

Dr. Bekenkampstraat                  Kijlsterweg

Zuiderdiep (Dr.mond)                 Meerpaal

Portingaweg                                  Nederlandlaan

Wolfsbergenweg                          Oosterstraat

Wanstraat                                      Oosterkade

Beemsterlaan                                Burg. van Sevenhovenstraat

Frankrijklaan                                 Spoorstraat

Valkenhorst

 

 

Wijk 12              

ouderling:

diaken: br. S. Schoenmaker

wijkmedewerker: zr. S.J. Hemssems-Eerenst

                             zr. Z. Zomer – Prins

Korenmolen                                  Zandtangerweg

Laakstraat                                      G. Buwaldaweg

Lindenlaan                                     Jipsingboertangerweg

Moerasweg                                   Kopstukken

Molenstraat                                  Mussel-A-Kanaal OZ

Musselweg                                    Mussel-A-Kanaal WZ

Wagenspoor                                 Beetserweg

Schapendrift

 

Reacties zijn gesloten.